Drzwi tarasowe 2023-09-16T11:24:14+02:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe muszą być łatwe w obsłudze, trwałe, posiadać bezpieczne progi i zapewniać bezpieczeństwo. Wszystkie te cechy łącza drzwi tarasowe OKNOPLAST.

DRZWI TARASOWE

Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujesz, nasze drzwi tarasowe zapewnią Ci najwyższy komfort użytkowania. Dzięki doskonałym parametrom izolacyjnym, będą doskonałym uzupełnieniem wybranych przez Ciebie okien.

Drzwi tarasowe SLIDE

Innowacyjny mechanizm zamykania drzwi tarasowych SLIDE pozwala na prostą i intuicyjną obsługę. Dzięki węższej ramie i większym przeszkleniom, system wprowadza do pomieszczeń więcej światła. Minimalistyczny design pozwala na zachowanie spójnej estetyki Twojego wnętrza.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST Motion S

Spektakularnie duże przeszklenia zastosowane w systemie drzwi tarasowych HST MOTION S pozwalają na efektywne doświetlenie wnętrz. Innowacyjne rozwiązania technologiczne odpowiadają za niebywałą stabilność konstrukcji i komunikację bez barier.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST Premium

Wybór drzwi tarasowych bardzo często jest trudny i uzależniony od wielu parametrów technicznych danego modelu. Inaczej jest w przypadku drzwi tarasowych HST Premium – połączyliśmy w nich wszystko co najlepsze, aby stworzyć produkt spełniający wszystkie oczekiwania naszych klientów. Dzięki HST Premium możesz osiągnąć wyjście na taras o szerokości aż 6,5 metra, co w połączeniu z przeszkleniami sięgającymi od podłogi po sufit, maksymalnie rozjaśni piękne wnętrza Twojego domu. Martwisz się, że tak duże drzwi będą niekomfortowe w użytkowaniu? Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ nowoczesny system uchylno-przesuwny umożliwia łatwą i przyjemną obsługę, nawet przez dzieci.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe HST doskonale sprawdzają się zarówno w roli wyjścia na taras, do dużego ogrodu, a nawet wyjścia na balkon. Komfort i wygodę użytkowania zapewnia nowoczesny system niezależnych od siebie prowadnic. Korzystanie z drzwi jeszcze nigdy nie było tak proste! Do tego, dzięki jeszcze większej powierzchni szyb, drzwi tarasowe HST potrafią rozjaśnić nawet najciemniejsze wnętrza. Nie zapomnieliśmy jednak o bezpieczeństwie – to zawsze jest dla nas najwyższy priorytet. HST wyposażyliśmy w bezpieczne, niewystające ponad poziom progi oraz antywyważeniowe okucia typu RC2, które zatrzymają każdego włamywacza. W zestawieniu z oknami Koncept, drzwi HST dodadzą Twojemu domowi jeszcze więcej charakteru!

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Chcesz optymalnie wykorzystać niewielką przestrzeń? Koniecznie zapoznaj się z drzwiami tarasowymi PSK i PSK-Z. Projektowaliśmy je właśnie z myślą o mniejszych wnętrzach. Ich zwiększona powierzchnia szyb rozjaśni pomieszczenia, zaś nowoczesny system uszczelnień zadba o to, aby ze środka nie uciekało ciepło. Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z to niepozorne rozwiązanie, które może nawet kilkukrotnie obniżyć Twoje rachunki za ogrzewanie. Dodatkową wygodę użytkowania zapewniają nowoczesne okucia i klamki, które można zamontować po obu stronach drzwi, tworząc z nich drzwi zewnętrzne.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Drzwi tarasowe PSK Atrium to przykład drzwi idealnie współgrających z mniejszymi pomieszczeniami. Dzięki oferowanemu przejściu o szerokości 1,6 metra zajmują niewiele miejsca – zarówno w momencie otwarcia, jak i w pozycji zamkniętej. To czyni z nich jeden z niewielu modeli na rynku, który idealnie sprawdza się w mniejszych mieszkaniach, np. w bloku. Dodatkowo, dla zwiększenia komfortu użytkowania, umieściliśmy w nich specjalne zaczepy, które sprowadzają skrzydła do pozycji początkowej wyłącznie po przekręceniu klamki. Ponadto, podobnie jak w drzwiach tarasowych HST, tak i w modelu Atrium wykorzystaliśmy mikrowentylację w obwodzie skrzydła, co sprawia, że drzwi są w pełni odporne na niechciane próby dostania się z zewnątrz.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu