Okna 2021-06-06T18:14:41+02:00

Okna

Wybierając OKNOPLAST stawiasz na najwyższe parametry w dziedzinie bezpieczeństwa, izolacji termicznej i wytrzymałości.

Okna Oknoplast Olkusz

OKNA

Wszystkie modele okien OKNOPLAST spełniają najwyższe światowe standardy, zarówno w dziedzinie energooszczędności, zabezpieczeń przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i nawet najbardziej zuchwałymi włamywaczami. To także niepowtarzalna estetyka i stylowy design.

Okna PIXEL

Coraz więcej domów cierpi na zbyt małą ilość światła. Sprawia to, że codzienne funkcjonowanie jest bardzo męczące, zwłaszcza w miesiącach w których naturalnie słońca jest mniej. Pixel rozwiązuje ten problem w 100%. Dzięki zmaksymalizowanej powierzchni szyb do wnętrza dociera nawet 22% więcej światła. Pixel absolutnie deklasuje konkurencyjne modele na rynku. Również w dziedzinie designu – dzięki specjalnie dopasowanym do profilu listwom przyszybowym oraz uszczelkom narożnym zamontowanym pod kątem 45 stopni. Takie rozwiązania sprawiają, że okna Pixel wyglądają po prostu świetnie – i nic tego nie zmieni.

Więcej informacji >>

Okna PROLUX

Pod wieloma względami okna Prolux nie mają sobie równych. Tak jest w przypadku dostarczania światła do wnętrza domu. To zasługa stworzonej w całości przez nasz zespół, całkowicie autorskiej konstrukcji profilu ramy i skrzydła, które w połączeniu ze zwiększoną powierzchnią szyb zapewniają trzykrotnie więcej światła niż standardowe okna PCV. Chcesz aby ciemne, męczące dla oczu pomieszczenia odeszły w zapomnienie? Koniecznie przyjrzyj się oknom Prolux – jednemu z najpopularniejszych modeli marki OKNOPLAST.

Więcej informacji >>

Okna WINERGETIC PREMIUM

Okna Winergetic Premium, poza zapewnieniem Ci odpowiedniej ilości światła, w głównej mierze zadbają o zachowanie ciepła wewnątrz domu. Straty cieplne spowodowane nieszczelnymi oknami to bolączka większości polskich domów. Zadbaj o to, aby nie przepłacać rachunków za ogrzewanie tylko dlatego, że zamontowano w Twoim domu wadliwe okna niskiej jakości. Winergetic Premium, dzięki nowoczesnym uszczelnieniom EDMG, którym niestraszny jest nawet największy mróz oraz udoskonalonemu pakietowi szybowemu Xglass o większej grubości, który zabezpieczy Twój dom także przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, absolutnie deklasują konkurencję.

Więcej informacji >>

Okna WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

W modelu Winergetic Premium Passive zastosowaliśmy aerożel – materiał o najlepszych na świecie właściwościach termicznych. To rozwiązanie sprawia, że okna Winergetic Premium Passive oferują najniższy wskaźnik przenikalności cieplnej na rynku. To absolutnie światowy poziom, którzy docenili najlepsi architekci i projektanci. Ale nasz model to nie tylko ograniczenie wydatków na ogrzewanie – to też zabezpieczenie domu przed wizytami włamywaczy. Wszystko za sprawą trzykomorowego pakietu szybowego oraz dodatkowej blokady termicznej w postaci wzmocnień „Space Block”.

Więcej informacji >>

Okna KONCEPT

W oknach Koncept łączymy wszystko co najlepsze – wysokie parametry techniczne, funkcjonalność, trwałość i modny, stylowy design. Ten model jest doskonałym reprezentantem minimalizmu, w głównej mierze za sprawą wąskiego, smukłego profilu uzupełnionego w ekstremalnie duże przeszklenia. Taka forma szczególnie przypada do gustu klientom preferującym klasyczne rozwiązania aranżacyjne. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Koncept to niezwykle szczelny model okien, zapewniający atrakcyjną izolacyjność termiczną, akustyczną oraz bezpieczeństwo. Zadbaliśmy o trwałość wykonania, dlatego Koncept będzie Ci służył z powodzeniem przez długie lata.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu