Rolety 2023-12-13T07:49:06+01:00

Rolety

Dzięki OKNOPLAST rolety przestają być wyłącznie ozdobą. Nasze modele zapewniają kontrolę nasłonecznienia w Twoim domu, chronią go przed włamaniami, stratami cieplnymi i próbami włamań.

ROLETY OLKUSZ i CHRZANÓW

Jeśli zbyt duża ilość światła w pomieszczeniach zaczyna Cię męczyć, a rachunki za ogrzewanie stale rosną, przyjrzyj się naszym roletom. Wystarczy, że wybierzesz jeden z modeli, skomponujesz jego kolor z wnętrzami swojego domu i pozwolisz nam je zamontować – to rozwiąże Twoje problemy.

Rolety LUNA

Rolety Luna doskonale chronią dom przed stratami cieplnymi – to zasługa innowacyjnej techniki montażu. Nasze modele umieszczamy po zewnętrznej stronie okna, tak, aby pokryły wnękę okienną, stanowiąc dodatkowe uszczelnienie. Istotny jest oczywiście materiał z którego zostały wykonane. W produkcji rolet Luna wykorzystujemy najlepszy gatunek aluminium, co sprawia, że są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki ich wytrzymałości, będziesz mógł cieszyć się zakupem przez długie lata.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Sol Evolution to synonim nowoczesnego i stylowego designu. Ten model zachwycił projektantów z całego świata, czyniąc rolety Sol Evolution jednym z najchętniej wybieranych produktów z naszej oferty. Aby zadbać o to, żeby rolety idealnie skomponowały się z Twoim domem, oddajemy Ci do wyboru wiele kolorów, w których możemy wykonać nasz produkt. Wolisz czerń, brąz, a może czerwień? Z pewnością pomożemy Ci dobrać taką ofertę, aby dzięki roletom Sol Evolution Twój dom nabrał jeszcze więcej charakteru.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Męczy Cię zbyt duża ilość światła w Twoim domu? Doskonałym rozwiązaniem są rolety Sol, których konstrukcja pokrywa całą powierzchnię okien, umożliwiając Ci dostosowanie takiej ilości promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia, ile tylko chcesz. A wszystko to za sprawą bezprzewodowego pilota, którym możesz sterować roletami nie wstając z łóżka, ani kanapy! Pozwól nowoczesności wejść do swojego domu i wybierz rolety Sol.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Zabezpieczenie domu zaczyna się od zakupu odpowiednich rolet. Model Terra to najwyższe na rynku wskaźniki bezpieczeństwa. Wszystko za sprawą najlepszej jakości materiałów z których zostały wykonane i ze sposobu montażu, polegającego na pokryciu okna z zewnętrznej strony domu, poprzez pokrycie całej wnęki okiennej. Dzięki podwójnie ryflowanemu profilowi i nowoczesnym wieszakom blokującym, rolety są odporne zarówno na niekorzystne warunki atmosferyczne, jak i na próby włamania.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu